KURZY SKUPINOVÉ A INDIVIUÁLNÍ

Cvičení pro regeneraci těla a mysli

Mé lekce jsou místem, kde si tvoje tělo odpočine, 

napětí se uvolní a hlava se zrelaxuje


Pokud žijete v Brně a máte možnost se setkat se mnou osobně, nebo preferujete online setkání, jsem tu pro vás.

Cvičení jsou zdravotní i relaxační, pozice volím šetrné a příjemné pro každého.  Lekce vedu přirozenou, intuitivní a jemnou formou v klidném tempu. Respektuji vaše těla, jak se v daný den cítí a co zrovna potřebujete. V pohybu mám ráda rovnováhu, v sestavách správné vyvážení v protahování a ve zpevňování

Předám vám funkční ověřené postupy a návody, jak zlepšit pohyblivost těla a odstranit bolesti, vyrovnat si hladinu hormonů. 

SKUPINOVÉ LEKCE

Skupinové kurzy doporučuji všem, kteří se těší na partu podobně naladěných lidí. Cvičení jógy ve skupině je skvělé pro předávání zkušeností a rad nejen s lektorem, ale i s ostatními ve skupině. Lekce jsou určeny pro začátečníky i pokročilé, kteří mají chuť si zacvičit klidné a jemnější cvičení, které obohacuji fyzioterapeutickými přístupy z jógového a pilates prostředí


PONDĚLÍ 16:00 - 17:00  (OBSAZENO)

HARMONY YOGA funkční střed těla &  zdravá záda, studio Na moment, Veveří - Brno

Pravidelné pondělní cvičení je zaměřené především na vnímání vlastního těla a dechu. Přináší prostor pro zastavení, úlevu od stresu a vnitřního napětí. Lekce jsou vhodné pro každého, kdo má zájem pracovat s vlastním tělem a psychikou, kdo potřebuje zrelaxovat v každodenním zápřahu, dočerpat energii, naučit pracovat se svým tělem, posílit ho a protáhnout, a to jemně, zdravě a funkčně.

Termín: 8.1.2024 do  3. 6. 2024  

Cena: 190 Kč/lekce

Max. 6 lidí v sále

OSOBNÍ TRÉNINK 

vycházím  z metod

Stott Pilates® 

Je založen na pěti klíčových principech: dýchání, vyrovnání pánve, vyrovnání hrudníku, pohyb a stabilizace lopatek a vyrovnání hlavy a krku. Cviky v pomalém rytmu pomáhají obnovení přirozených křivek páteře a rovnováze svalů kolem kloubů. Klade důraz na stabilizaci pánevní oblasti a lopatky a integraci všech částí těla do jednoho funkčního celku. 


Funkční trénink 

Je systém pro rozvoj síly, flexibility, kondice a zdraví, který praktikuje cvičení ve všech rovinách těla, soustředí se na hluboký stabilizační systém a vyrovnává nechtěné svalové nevyváženosti. Pomůckou je TRX, balóny, míčky aj.


Core jóga  / regenerační jóga / hatha jóga

Cvičení na střed těla pomáhá bolavé páteři uvolnit se a zkrácené svaly trupu protáhnout a posílit v místech, kde jsou naopak ochablé a nefunkční a neposkytují dobrou oporu pro páteř. Jemně posilujeme svaly hlubokého stabilizačního systému. Propojuji jógové pozice společně s fyzioterapeutickými prvky, používám pomůcky.  Správně se naučíte posilovat, protahovat, nepřepínat se a relaxovat.


Jemné, uvolňující, protahující i posilující cvičení, vhodná pro každého. Do pozic přidává pumpování rukou, které podporuje proudění látek v tkáních a dostává celé tělo do souladu s jeho přirozeným rytmem. Pro dosažení stavu relaxace a zastavení myšlenek používáme pomůcku, tzv. klidový bod. Během cvičení rozvíjíte svou funkční sílu, ohebnost, uvolnění fascií, rovnováhu, dech a tekutost v tkáních, což přispívá k postupnému nárůstu energie, vitality a zlepšení funkce mozku. Více info >

DÁLE NABÍZÍM

Těhotenská péče spojená s cvičením jógy a pilates

Lekce probíhají online z tvého domova nebo se setkáme osobně v Brně v příjemném prostředí a klidu. 

Můžeš se těšit na individuální péči  a cvičení v jemné podpoře

Přijměte mé vřelé pozvání, pokud ve vašich srdcích rezonují slova jako zpomalení, uvolnění, jemnost, něha. 

Na co se můžete těšit? 

Cvičení pro ženy na podporu pánevního dna

Terapie určená pro ženy, které se chtějí dostat do hlubšího kontaktu sama se sebou, cítí nedostatek životní energie, jakkoliv řeší své pánevní dno, menstruaci, chystají se otěhotnět nebo se dát po porodu zase do kupy.

Cvičení 

pro dítě/děti  a rodiče

Cvičení pro děti  

a náctileté - zdravé záda


Lekce jsou určeny dětem staršího školního věku. V těchto lekcích se zaměříme na správné provedení pozic, uvědomění si vlastního těla, protažení, koncentraci, relaxaci i zdravé dýchání. Lekce už budou dost podobné jako ty pro dospělé, s vyjímkou dlouhých výdrží. Nebudou chybět ani jógové hry, tanec, párová jóga a jógové masáže. Tento věk se vyznačuje určitým vnitřním chaosem a hledáním hodnot a citlivě aplikovaná jóga může pomoci najít zdravý přístup k životu a pohledu na svět. Navíc pomáhá také vyrovnávat disbalance v těle a zmírnit problémy spojené s růstovým spurtem. 

Pro sportovce kompenzační cvičení

.​

Cvičení 

pro dítě/děti  a rodiče

Jaká je to  jóga? Hravá, zábavná, lehká a rytmická.

Děti mezi sebou motivovány a přináší jim radost.

Ideální způsob jak trávit čas s dětmi a získat společné zážitky, kde zažijeme spoustu legrace. V lekci se věnujeme společnému posilování a protahování.

Posledních 10 minut je věnováno relaxu​ a masážím.​

Jóga ve dvojicích, 

jóga pro partnery  acro jóga

Jóga je metodou sebepoznání a spojení protikladů přírody a vesmíru. Mezi muži a ženami je přirozená polarita, protiklady, které se vzájemně doplňují a to dělá náš život pestrý. Partnerská jóga kombinuje klasické jógové ásany a práci s tělem partnera převzatou z thajské masáže. Někdy nám spolupráce s druhým přinese lehkost do pozice, jinde naopak objevíme nové výzvy.  Zároveň se učíme důvěře v druhého, vzájemné komunikaci, respektu, podpory a schopnosti se odevzdat a uvolnit.Lekce jsou vhodné i pro úplné začátečníky.  

Pojďte si užít čas společnou praxí s blízkou osobou, která bude zábavou a hravou formou dotekovou terapií. Odměnou za společnou spolupráci vám bude příjemný pocit uvolnění na úrovni těla a mysli. Budete mít radost sami ze sebe i z blízkosti člověka, se kterým vám je dobře. 

Pohyb je celoživotní cesta, 

která inspiruje, naplňuje, obohacuje, dodává vnitřní klid a spokojenost. 

Cvičení pomáhá k fyzickému rozvoji a psychickému klidu, 

ale také na cestě k sebevědomí a sebepoznání.