REFERENCE

Pohyb je celoživotní cesta, 

která inspiruje, naplňuje, vyživuje a obohacuje. 

A hlavně s radostí

"Je vidět, že Peťa má v organizování seminářů již velké zkušenosti i schopnost vnímat potřeby účastníků. Vybírá příjemné prostory, kde se semináře konají. Na spolupráci si vybírá lektory, s kterými se doplňuje. Seminář na téma Psoas, kterého jsem se zúčastnila, byl více praktický, než teoretický, což mě udrželo ve větší pozornosti a díky velkému množství cvičení, jsem si odnesla praktické zkušenosti."

Eliška Z., regresní terapeutka


"Peťku znám už poměrně dlouho. Ovšem pravidelně jsem k ní začala chodit až v těhotenství, abych se i v tomto období udržela stále “ve formě”, případně něco nezanedbala. Peťa je velice empatická, citlivá duše, která se dokáže snadno vcítit do potřeb klientky. První měsíce jsme se zaměřily na posilovací cvičení, zejména na pánevní dno, a ke konci těhotenství, vzhledem k diastázi, jsme prováděly šetrné cviky na uvolnění, včetně dechového cvičení. Probraly jsme vhodné masáže na zmírnění porodních bolestí a Peťka mi také doporučila olejíčky na uvolnění a relaxaci. Díky jejímu neustálému vzdělávání má široké portfolio, které Vám může nabídnout. "

Hanka P., maminka na rodičovské

Individuální program pro těhotné a program po porodu

"Peti, jsi obrovská inspirace, máš neskutečný záběr, spoustu zkušeností, znalostí, nápadů. v neposlední řadě, je ve Tvé společnosti prostě moc fajn, jsem ráda, že bydlíme blízko a že se můžeme setkávat a sdílet různé postřehy a životní situace. Každý rozhovor s Tebou je neskutečně obohacující."

Iveta J., lékař


"Mnoho let praktikuji hatha jógu a občas si také ráda užívám na lehátku kraniosakrální terapii. Spojení těchto dvou geniálních metod "kraniosakrální terapie a jógy" mě velmi oslovilo skrze knihu Kraniosakrální jóga a následně jsem mohla zkusit na vlastní kůži pod Petiným vedením. Jemná, přesto tak efektivní a celostní praxe! Všem doporučuji pro celkovou pohodu a hladké plynuti energie v těle, které je při cvičeni čitelné."

Jitka Balášová, psychoterapeutka, 

majitelka studia Jógamatka v Brně

"Děkuji, byl to velmi příjemný a nadočekávaný skvělý zážitek. Petřiny jemné doteky v kraniosakrální harmonizaci mě uvolnily, a i když se nejedná o energetickou masáž, tak jsem na několika místech cítila, jak se tam něco uvolnilo a energie se rozproudila. Překvapilo mě, jak velmi jemné pohyby působily tak účinně. Jednak jsem před kraniosakrální terapií cítila zatuhlost v hrudní části páteře a ramenou, odcházela jsem naprosto pružná v této oblasti. A také menstruace se krásně rozběhla, což nebývá zvykem a trvá delší dobu než se rozproudí...  Petra je velice empatická a dokáže pocítit potřebu jednotlivce, jeho nastavení jeho jedinečnost. Je velmi jemná ve své práci s klientem, člověk odchází nabitý energií, kterou Petra umí předat."

Dita Vřesňáková, homeopatka

http://www.vitalnisila.cz/

"Petra je úžasná bytost, která je nabitá energií, radostí a láskou, kterou přenáší na každého koho potká. Ve cvičení a ve všem co dělá, je velmi podporující. Pomáhá naslouchat tělu a dovoluje nám být sami sebou. Vnímá každého jako jedinečnou bytost a dopřává pocit, že vše je v pořádku, tak jak je. Není třeba na sebe tlačit a do něčeho se nutit. Její lekce jsou balzámem pro tělo i duši. "

Hanka K., koučka


"Pokud se chce někdo hýčkat a opečovat se, budeš mu skvělou průvodkyní. Velmi si cením tvých krásných lekcí a informací, které od tebe dostáváme. Chodím k tobě na lekce už přes cca 12 let, a stále mě to velmi baví a mám z cvičení radost. "

Petra V., zdravotnice


"Petra je úžasná bytost, která je nabitá energií, radostí a láskou, kterou přenáší na každého koho potká. Ve cvičení a všem co dělá je velmi podporující, pomáhá naslouchat tělu a dovoluje nám být sami sebou. Vnímá každého jako jedinečnou bytost a dopřává pocit, že vše je v pořádku jak je. Není třeba na sebe tlačit a do něčeho se nutit. Její lekce jsou balzámem pro tělo i duši.!

Petra

Skupinkové cvičení těhotenské jógy

Je potřeba se udržovat pravidelným pohybem,

zároveň zrelaxovat tělo a nechat mysl  odpočinout

jedině tak nastane stabilizace a rovnováha