HARMONIE POHYBU 

* péče o tělo a duši *

skvělé zdraví a pohoda 

za pomocí cvičení a masáže.

Hledáte způsob, jak se cítit lépe,  vitálně, zdravěji a šťastněji?

Pokud ano, přijďte si užít komplexní péči, která vám nabídne:

Uvolnění napětí a stresu, které vás trápí.

Úlevu od bolesti zad, která vám brání v pohybu.

Zlepšení trávení a spánku, které vám dodají energii.

Posílení vašeho těla a svalů, které vám zvýší kondici.

Zlepšení vaší dechové funkce, držení těla a pohyblivosti, které vám zlepší kvalitu života.

Aktivaci léčivých schopností vašeho těla, které vám pomohou uzdravit se.

Naučení se být i sám sobě vnitřním léčitelem, který si umí poradit s jakoukoli situací.

Zvýšení vašeho sebevědomí a radosti ze života, které vám přinese větší spokojenost.

Jmenuji se Petra Netuka a jsem pohybová terapeutka s více než 13 let zkušeností. 

Můj přístup je holistický a je tady pro každého, kdo  si chce zlepšit ve svém životě zdraví, pohodu, vitalitu a radost  za pomocí regeneračních a efektivních metod.

Můžete si vybrat z nabídky terapie, konzultace,  cvičení, kurzů, workshopů a jógových pobytů, které se konají v příjemném prostředí. Vycházím z kraniosakrální jógy a terapie, fasciálního uvolnění, anatomie a fyziologie lidského těla, bodyterapie, fyziojógy a pilates.

Letitými zkušenostmi vím, že je potřeba se udržovat pravidelným pohybem, zároveň se nepřetěžovat a umět tělo i mysl nechat relaxovat. Jen tak nastane rovnováha.

Se mnou se můžete setkat při osobním setkání v Brně nebo i online na dálku. Skupinkové workshopy a jóga pobyty vedu po celé ČR.

Zarezervuje si své místo přes kontaktní formulář  nebo napište sms na číslo +420 777124086.

Těším se na vás!

Petra Netuka

Chceš vědět o jógových a aromaterapeutických novinkách? Jsi zvědavá na nové příspěvky? Nech si automaticky posílat novinky na email: kontaktní formulář ZDE 


Co vám mohu nabídnout? Dopřát si osvěžující čas pro sebe!

Můžete se těšit na individuální sezení s certifikovanou kraniosakrální terapeutkou a lektorkou jógy a pilates, která vám poskytne osobní péči a konzultaci. Zabývám se vašimi konkrétními potřebami a problémy a pomáhám vám najít řešení a harmonii.

Získejte více síly a vitality! 

Nabízím vám hlubokou relaxaci a regeneračního cvičení na míru pro protažení a posílení, 

které vám přinesou uvolnění, energii, klid a radost. Používám různé regenerační metody pohybové a dotykové terapie, přizpůsobené vaším potřebám. 

Setkání probíhá v pohodlném oblečení. Vezměte si s sebou legíny, tepláky, tričko, teplé ponožky.

Nalezněte si pro sebe podporu a inspiraci na cestě k mateřství!

Nabízím vám služby, které vám pomohou cítit se dobře a zdravě jako těhotná žena nebo novopečená maminka.

Mám pro vás také připravené informace o tom, co je pro vaše miminko klíčové pro jeho zdravý vývoj v prvním roce života. Ať už jste nastávající maminkou nebo máte po porodu, ráda vám pomohu získat jasnost a sebedůvěru.

Pokud máte ráda jasný a laskavý přístup, jemný pohyb, hledáte pochopení a inspiraci, kontaktujte mě.

Víkendové nebo týdenní pobyty, kde si užijete jógu v kombinaci s dalšími aktivitami, jako je procházka přírodou, relaxace v sauně nebo masáž. Pobyt je ideální příležitost k odpočinku, regeneraci, očistě a inspiraci.

Zažijte výjimečný a jedinečný jógový víkend s bohatým programem! 

Pak neváhejte a přihlaste se na jógový pobyt, který vás obohatí, potěší a inspiruje. Těším se na vás!

Intenzivní skupinové kurzy jógy i pro začátečníky, kde získáte nové znalosti a dovednosti. Cvičení vám pomůže dosáhnout rovnováhy, vyvážení, síly a zpevnění ve vašem těle. Na konci každé lekce si užijete relaxaci.

Naučte se správně posílit a protáhnout tělo, zrelaxovat mysl!

Pak neváhejte a připojte se!

Cvičení jsou zdravotně-relaxační a pozice volím šetrné a příjemné pro každého.  Lekce vedu přirozenou, intuitivní a jemnou formou, v pomalém tempu. Ukáži vám jak cvičit s respektem k vašemu tělu, náladě a potřebám. 

Podpoříte kraniosakrálního rytmus, endokrinního systém, lymfatický systém,  uvolníte a posílíte tělo, probudíte radost. 

Podpořte hormonální rovnováhu a vitalitu těla!

Přijďte na náš workshop, kde se naučíte cvičit podle čtyř ročních období, abyste byli v souladu s přírodou a harmonizovali své tělo. 

Kraniosakrální jóga® je cvičení pro tělo i duši, které vás uvede do stavu plynutí a ponoření se do svého těla.  Je zaměřená na podporu fungování kraniosakrálního rytmu, endokrinního systému, lymfatického systému a metabolismu. Cvičení pomáhá k rozvoji funkční síly, ohebnosti, rovnováhy a dechu. Uvolníte fascie, podpoříte kraniosakrální systém a zprůchodníte lymfu a posílíte imunitu

Tempo cvičení je pomalé a má aspekty zdravotního cvičení, protáhne i posílí těloV Kraniosakrální józe® používáme speciální techniky, jako je pumpování, spouštěč klidového bodu, thajská masáž a další, které podporují kraniosakrální systém, imunitní systém a zprůchodňují lymfu. 

Cvičení je zároveň relaxační a meditativní, pomáhá uvolnit emoce a probudit radost. Těším se na vás!

Jaké metody a techniky používám?

Reference od mých spokojených zákazníků 

Co o mě říkají mí klienti?

"Děkuji, byl to velmi příjemný a nad očekávaný skvělý zážitek. Petřiny jemné doteky v kraniosakrální harmonizaci mě uvolnily. Petra je velice empatická a dokáže pocítit potřebu jednotlivce, jeho nastavení jeho jedinečnost. Je velmi jemná ve své práci s klientem, člověk odchází nabitý energií, kterou Petra umí předat." Dita Vřesňáková, homeopatka

  

“Petra je skvělá terapeutka, která mi pomohla zbavit se bolesti zad a zlepšit své držení těla. Cítím se o mnoho let mladší a plný energie. Děkuji!”  Jan

  

"Lekce kraniosakrální jógy byla vždy příjemným probuzením a dodáním energie do nového dne. Zároveň jsem se naučila nové techniky, jak s lehkostí a jemností vnímat své tělo a starat se o něj. Děkuji za lekce a přeji pohodu a klid do dalších dní."  Klára U., klientka pravidelného kurzu KSJ

   

“S Petrou jsem začala cvičit po porodu, kdy jsem potřebovala posílit své břišní svaly a zpevnit svou pánevní dno. Petra mi ukázala efektivní cviky, které jsem mohla dělat i doma s miminkem. Mám teď pevnější postavu a lepší náladu. Doporučuji!”  Eva

  

“Peťulko, jsi příjemná, jemná a umíš všechny cviky krásně vysvětlit, popsat a i se mě líbí, že víš jaký cvik je blahodárný na orgány a naše tělo, jsi prostě skvělá a úžasná.”  Hanka, masérka

  

"Je vidět, že Peťa má v organizování seminářů již velké zkušenosti i schopnost vnímat potřeby účastníků. Vybírá příjemné prostory, kde se semináře konají. Na spolupráci si vybírá lektory, s kterými se doplňuje".  Eliška, regresní terapeutka

Další reference k nahlédnutí ZDE>>

V pořadu ČT Sama doma: Cvičení pro pevný střed těla 

Můžete se podívat na pár cviků, jak účinně posílit svůj střed těla.

Odkazy na shlédnutí z pořadu z 20.1.2023 "CT Sama doma Cvičení v pořadu Sama doma.

1.dil ZDE

2.dil ZDE