KOMPLEXNÍ PÉČE kranio & cvičení

> UVOLNĚNÍ A ODPOČINEK na relaxačním lehátku

> STABILIZACE A ZPEVNĚNÍ na cvičící podložce

Zbavte se bolestí, napětí a stresu

Dopřejte si více vitality!


Nabízím vám  terapii/péči/masáž/konzultaci nebo cvičení sestavenou na míru

pro hlubokou relaxaci a cvičení pro protažení a posílení, 


V mé práci je stěžejní ošetření, po kterém může přijít úleva a následné cvičení na posílení těla a relaxace mysli.

Systém můžeme podpořit Bachovými esenci vytvořené mnou na míru.

Setkání probíhá v pohodlném oblečení (legíny, tepláky, tričko, teplé ponožky). 

Můžete se těšit na harmonizaci těla,

relaxační manuální techniky 

založené na jemném doteku a pohybu

která dokáže dostat nervový systém do rovnováhy. 

Nabízím vám účinné techniky, založené na jemném doteku a efektivního cvičení, které mohou pomoci zklidnit přetížený nervový systém, který je zodpovědný za mnoho zdravotních problémů, uvolnit napětí v těle a mysli, zlepšit flexibilitu a koordinaci těla a získat celkovou pohodu.

Můj přístup je zaměřený na celého člověka, jak fyzické tělo, tak i na emoce, myšlenky a duševní stav a je vhodný jak pro děti, těhotné ženy, ženy po porodu, tak muže a seniory, kteří chtějí žít zdravější a vitálnější život. 

Kombinuji vědecké poznatky západní medicíny s východními moudrostmi. Regenerační metody pohybové a dotykové terapie jsou přizpůsobené vaším potřebám.

Setkání se skládá se z rozhovoru o vašich potížích a očekáváních, které probíhá buď na relaxačním lehátku nebo na cvičící podložce, nebo obojí. Podle vaší zdravotní situace a rozpoložení se na místě domluvíme na průběhu terapie tak, aby se vám ulevilo od bolesti, napětí nebo stresu. 

Odnesete to, co v daný okamžik potřebujete. Ať už je to uvolnění, energie, klid nebo radost. A také několik tipů a cviků, které si můžete provádět doma nebo kdekoliv jinde.

Pohybovo-dotekovou terapii si může vyzkoušet každý, kdo chce aktivně pracovat na svém zdraví a kvalitě života. Společnou a pravidelnou prací dosáhneme odpočinku a regenerace na fyzické i psychické úrovni.

Doporučuji vám více než jedno sezení.  

S každým dalším setkáním Vaše tělo uvolní bloky z hlubších vrstev vědomí a nevědomí a tím dochází k velké osobní změně. 

Společnou a pravidelnou prací dosáhneme odpočinku a regenerace na fyzické i psychické úrovni. Zlepšíte si pohyblivost těla, pomůžete si ulevit od bolesti a budete cítit více spokojenosti v těle.  

Vybereme společně pro vás tu nejlepší metodu pro vás, co v danou chvíli potřebujete 

> UVOLNĚNÍ A ODPOČINEK na relaxačním lehátku (individuální péče)

Během sezení ležíte oblečení pod dekou na pohodlném masážním lehátku. 

Kranio-sakrální  terapie / dotek / opečovávání  je jemnou masážní technikou přes oblečení, která využívá lehký a táhlý dotek na hlavě, páteři a na další části těla s cílem podpořit tělo a mysl k relaxaci, řeší zdravotní problémy související s nervovým systémem a celkovým zdraví. 


Více informací o této kraniosakrální osteopatické metodě ZDE  >>

> STABILIZACI A ZPEVNĚNÍ Body and Mind na podložce (regenerační cvičení)

Vycházím z dlouholetých zkušeností z osvědčených metod:

Kraniosakrální jóga® Do pozic se přidává pumpování rukou, které podporuje proudění látek v tkáních a dostává celé tělo do souladu s jeho přirozeným rytmem. Pro dosažení stavu relaxace a zastavení myšlenek používáme pomůcku, tzv. klidový bod. Během cvičení rozvíjíte svou funkční sílu, ohebnost, uvolnění fascií, rovnováhu, dech a tekutost v tkáních, což přispívá k postupnému nárůstu, vitality. Více info >

Stott Pilates® Cviky v pomalém rytmu pomáhají obnovení přirozených křivek páteře a rovnováze svalů kolem kloubů. Klade důraz na stabilizaci pánevní oblasti a lopatky a integraci všech částí těla do jednoho funkčního celku. 

Funkční trénink Je systém pro rozvoj síly, flexibility, kondice a zdraví, soustředí se na hluboký stabilizační systém a vyrovnává svalové nevyváženosti. Ke cvičení používáme TRX, balóny, míčky aj.

Core jóga  / regenerační jóga Cvičení na střed těla pomáhá bolavé páteři uvolnit se a zkrácené svaly trupu protáhnout a posílit v místech, kde jsou naopak ochablé a nefunkční a neposkytují dobrou oporu pro páteř. Jemně posilujeme svaly hlubokého stabilizačního systému.  

Nabízím služby při osobním setkání: na živo nebo  na dálku přes google, zoom aj.

Péče živě v Brně

MÍSTO PRO OSOBNÍ SETKÁNÍ:  


Setkání probíhá v pohodlném oblečení (legíny, tepláky, tričko, teplé ponožky).

Vše potřebné mám pro vás připravené na místě. Nabídnu vám na cvičení karimatku, rollery, míčky, pásky a na terapii ručník, osušku, prostěradlo, deku, sarong. 

Péče na dálku

MÍSTO PRO ON-LINE SETKÁNÍ:  google meet, ZOOM aj.

Měj u sebe karimatku, teplou deku a polštářek. Uvař si svůj oblíbený čaj a nachystej si kousek své oblíbené čokolády a ovoce.

Pokud máte zájem o některou z mých služeb, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na vás!